Seznam našich kurzů

Pec Pod Sněžkou, ČR

Husovka

Sjezdovky na obou stranách malebného údolí s výhledem na nejvyšší českou horu a  krkonošské hřebeny. Pec pod Sněžkou je horské středisko s rozvinutou turistickou infrastrukturou, 14-ti kilometry sjezdovek všech obtížností.

Trentino, Itálie

Paganella

Lyžařské středisko Paganella se nachází v samém srdci Brentských Dolomit nedaleko Trenta a své návštěvníky uchvátí nezapomenutelnými okouzlujícími výhledy na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone. Areál nepatří k největším svojí rozlohou, ale svými dokonale upravenými sjezdovkami, téměř kompletním pokrytím střediska umělým sněhem, super moderními lanovkami i doplňkovými aktivitami má rozhodně co nabídnout. Vrchol  hory je ve výšce 2 125 m n. m.

Chotouň, ČR

Chotouň

Lyžařské středisko Chotouň se nachází v okrese Praha – západ, kam se pohodlně dostane autobusovou linkou (PID 444) z Prahy (Smíchov nebo Budějovická). V areálu jsou k dispozici čtyři vleky (poma).

Monínec, ČR

Monínec

Středisko uprostřed Čech je vybaveno nejmodernější technologií. Z Prahy je vzdálen pouhých 80 kilometrů a nabízí návštěvníkům dvě červeno modré sjezdovky s celkovou délkou 1 800 metrů i snowtubing. 

Tonale, Itálie

Tonale

Passo Tonale-Ponte di Legno je jedním z nejvyhledávanějších lyžařských areálů, za což vděčí také ledovci Presena s nadmořskou výškou 3 069 m n. m., na kterém je možné lyžovat téměř celý rok.
Resort umístěný na hranici provincií Trentino a Lombardie vznikl spojením tří lyžařských areálů, kde se dva nacházejí v Tonale a jeden v Ponte di Legnu. Areály Tonale a Ponte di Legna jsou spojeny 2,5 km dlouhou červenou sjezdovkou Perga, návrat do Tonale je zajištěn rychlou osmimístnou lanovkou. Tonale dokáže uspokojit lyžaře všech úrovní.

Horní údolí, Jeseníky 

Jeseníky 

Areál se nachází v obci Horní Údolí nedaleko města Zlaté Hory. Sjezdovka je upravována, osvětlena a obsluhována dvěma vleky 500 a 600m a má až 1200m na délku. Sjezdovka je vhodná i pro začínající lyžaře. Občerstvení a toalety u vleku. Parkoviště i pro autobusy.

Kontakujte nás

Zavolejte

Filip Hruša +420 777 299 905

Barbora Poulová +420 723 237 263 

Copyright © 2020 | Czech Ski School of Amputees

Design by David Pokorný